MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 14954261
nr 1495 4261
Fåtölj
1950-tal
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 20:16:11
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr